Dönemsel Satış Destek Elemanı Hizmeti

Perakendeden giyime, kişisel bakımdan gıdaya, teknolojiden zincir mağazalara kadar ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde Dönemsel Personel Seçme ve Yerleştirme Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürün satışı, alarmlama, etkiletleme, reyon düzenleme ve hediye paketleme gibi norm kadro kapasitesi üzerinde ihtiyaç duyulan tüm işlerde dönemsel destek personeli sağlıyor, sizlere en verimli desteği sunuyoruz.
 

Toplantı, Fuar, Etkinlik Personeli Hizmeti

Ulusal ve uluslararası toplantı, kongre, fuar ve etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz personel taleplerinin karşılanması bizim işimiz. Kayıt, salon, havalimanı transfer, bilet kontrol, yönlendirme, stant kurulum, anket, runner, info görevlisi, mihmandar, stant ve anons hostesleri, A+ modeller gibi ihtiyaç duyduğunuz personel taleplerinizi hızlı şekilde karşılıyoruz.
 

Spor ve Etkinlik Mekânları Personeli Hizmeti

Konser ve spor müsabakaları gibi etkinliklerin gerçekleştiği açık hava veya kapalı alanlarda, etkinlik mekânı adına organizasyon süreçlerinin yönetmekle görevli uzman personeli ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Kapı kontrol ekibi, bilgilendirme görevlileri, kulis, sahne arkası, shuttle noktaları ve kasiyer gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.
 

Merchandiser ve Tanıtım Aktiviteleri Personeli Hizmeti 

Doğrudan pazarlama ve tanıtım etkinliklerinizde, hedef kitlenize yönelik, markanızı en iyi şekilde temsil edecek sürekli veya dönemsel ekipleri oluşturabiliyoruz. Ürün ya da kampanya bilgilendirme, hediye ürün dağıtımı (sampling) ve deneyimleme/tadım aktivitesi ihtiyaçlarında ekiplerimizle uyum içinde çalışabilirsiniz.
 

Geçici Ofis Personeli Hizmeti

Firmaların ofis içinde veya dışında görevlendireceği belirli süreli personel ihtiyaçlarına Geçici Ofis Personeli Hizmetimiz ile yanıt veriyoruz. Dönemsel iş yoğunlukları, doğum izni, askerlik izni, yıllık izin ve zorunlu hallerde iş gücü eksilmesi gibi durumlarda bu hizmetimizle işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz.
 

Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi Hizmetleri

Geçici İş İlişkisi Yetki Belge Hizmetlerimiz geçici veya belirli süre için gerekli olan iş gücü ihtiyaçlarını, tam zamanlı istihdama gerek kalmadan çözebilme imkânı sağlıyor.

  • Bir çalışanın doğum veya askerlik izni sebebiyle ayrılması durumunda, 

  • Mevsimlik tarım işlerinde, 

  • İşletmenizin günlük işlerinden sayılmayan ve aralıklı olarak ihtiyaç duyulan işlerde,

  • Mal ve hizmetlerine olan talepte öngörülemeyen artış olması halinde,

  • Mevsimsel işler hariç dönemsel iş artışı olduğu zamanlarda,

  • İş sağlığı ve güvenliği bakımından acil olan işlerde Geçici İş İlişkisi Yetki Belge Hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz.