Seçme ve Yerleştirme Hizmeti

Kurumlara sunduğumuz seçme ve yerleştirme hizmetimiz ile her sektörden ve pozisyondan personel tedariki sağlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçları ile adayların beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek en doğru eşleşmeyi sağlıyoruz.  

Tam Zamanlı Seçme ve Yerleştirme Hizmetimiz ile ilk olarak şirketlerin organizasyonunu insan kaynakları alanında uzman kadromuzla değerlendiriyoruz. Kullandığımız metotlar sayesinde İNKA’dan hizmet almaya karar veren müşterimiz için en uygun adayları seçiyoruz. Belirlediğimiz adayın beklentilerini de göz önünde bulundurarak tarafların birbirinden memnun olarak işlerini severek yapmasını sağlıyor ve uzun süreli istihdam garantisi sunuyoruz. Tüm bu süreçleri tespit ederken global ve yerel ölçütlerde profesyonel uygulamalar kullanıyoruz. 

Müşterilerimize en uygun adayı seçerken şirketlerin kurum kültürü, organizasyon yapısı, yöneticilerin ve ekip üyelerinin karakteristik özellikleri, departmanın kısa/uzun vade stratejileri, işe alınacak personelden beklenen genel/özel tüm kriterler göz önünde bulunduruyoruz

20 yıldır sürekli güncellenerek gelişen özel veri tabanımız sayesinde, nitelikli iş gücü kapasitesine sahip adaylarımız ile bu güçten faydalanmak isteyen siz değerli müşterilerimizi en kısa sürede bir araya getirebiliyoruz. Bu sayede istihdam ihtiyacınızı uygun şekilde karşılayabiliyor ve sizlere her geçen yıl daha da faydalı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Kurumlara sunduğumuz seçme yerleştirme hizmetimiz ile

 • Her sektörden,

 • Her profilden aday arayışınızda,

 • İNKA özgeçmiş havuzu ve iletişim ağı ile tüm kariyer sitelerinden faydalanarak,

 • Geniş, sektör bazlı ve uzman kadromuz ile

 • Belirli seviyedeki pozisyonlar için kişilik envanteri yaparak

sizlere en doğru çözümleri sunuyoruz.
 

Toplu İşe Alım Hizmeti

Doğru personel ile çalışmanın sizlere mali kazanç ile ekstra iş gücü ve zaman kazandırdığını biliyoruz. Yüksek seviyede iş üretebilen en iyi personeli bir araya getirdiğimiz toplu işe alım hizmeti kapsamında aynı anda birden çok aday ile yapılandırılmış mülakat tekniklerini kullanıyor ve ihtiyacınız olan doğru ekiple bir araya gelmenizi en kısa sürede sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Bu tür ihtiyaç durumlarında, firmanız için uzman, istenilen sayı ve lokasyonda ekipler kurarak süreçleri etkin şekilde yönetiyoruz.
 

Yenetek Avcılığı Hizmeti

Kurumların stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu kritik pozisyonlar için özel çözümler üretiyoruz.  Üst düzey yönetici veya ileri seviyede profesyonel yeterlilik gerektiren pozisyonlar için kullandığımız bu yöntem sayesinde şirketinizi hedeflediğiniz başarıya taşımak için gerekli olan kritik kadroyu yetenek avcılarımız ile buluyoruz.

 • Mülakata gelen hiçbir aday aradığınız özellikleri tam anlamıyla karşılamıyorsa 

 • Kendi imkânlarınızı kullanarak yaptığınız araştırmalar sonuç vermiyorsa

 • Gizlilik politikasıyla yönetmek zorunda olduğunuz işe alım süreçleri varsa

 • Hassas konulardaki istihdam problemlerinize uzman ekibimiz ile cevap bulabilirsiniz. 

20 yıldır alanında başarı sağlayan deneyimlerimiz sonucu elde ettiğimiz geniş ağlarımızı kullanıyoruz. Kurumunuza özel olarak atanan uzman avcılarımız sayesinde sizi, hedeflerinize ulaştıracak personel ile tanıştırmanın gururunu yaşıyoruz. 

Nelere dikkat ediyoruz: 

 • Gizlilik

 • Doğru uzmanın belirlenmesi

 • Doğru aday/adayların tespiti

 • Adaylar ile doğru iletişim