İNKA’dan rekor iş imkanı

İK’DAN FAZLASI

İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır.

“İK’dan fazlası” anlayışıyla insan kaynakları sektöründe 13 yıldır emin adımlarla yürüyen ve esnek iş gücü tedarik hizmeti başta olmak üzere tüm insan kaynakları hizmetleri ile fark yaratan İnka, sadece geçtiğimiz yıl 30’dan fazla sektörde 700’e yakın firmaya hizmet verdi.

Özellikle kongre, toplantı, doğrudan pazarlama, çeşitli organizasyonlar, road show, konser gibi etkinliklere esnek iş gücü temini konusunda uzmanlaşan İnka, geçen yıl 4 bine yakın projeye insan kaynakları desteği verdi. 4 binden fazla kişiye istihdam sağlanan bu projelerin kapsamında dönemsel etkinlikler olduğu gibi, üretim ve lojistik tesisi hizmetleri ile konaklama, yiyecek-içecek sektörleri de yer aldı.

İK, DEĞİŞEN DÜNYAYA UYMAK ZORUNDA

İnka Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yenici, “İnsan kaynaklarında da geleneksel yaklaşımlar yerini yeni yönelimlere, yeni beklentilerle bırakıyor. İnsan kaynakları da kendini yenileyip değişen dünyaya ayak uydurmak zorunda. Biz de sahip olduğumuz dinamik yapıyla yeni İK anlayışında yerimizi alıyoruz. Geliştirdiğimiz etkin çözümlerle önümüze nasıl bir organizasyon gelirse gelsin gerekli beceri ve yetkinliğe sahip personel desteği sağlamakta uzmanlaştık” dedi.

İnsan kaynaklarının artık iş bulmakla sınırlı olmadığını belirten Yenici, İnka olarak uzman oldukları esnek iş gücü temininin yanı sıra bordro hizmetleri, işe alım ve eğitim danışmanlığı alanında da güven duyulan bir marka olmayı kendine ilke edindiklerini belirtti.

İnka esnek iş gücü teminin yanı sıra işe alım, bordro hizmetleri ve yönetim danışmanlığı alanında da hizmet vermektedir.

Gökhan Yenici işe alım alanında her yıl farklı pozisyonlarda  orta ve üst düzey yöneticinin de istihdamını sağladıklarını sözlerine ekledi. İnka Bordro hizmeti ile kurumların özlük süreçlerine ilişkin her türlü hizmeti, iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatına uygun bir şekilde yürütmektedir. Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri de sunduğunun altını çizen Yenici, verdikleri eğitimlerle nitelikli insan kaynağının temin edilmesinde birçok başarıya imza attıklarını söyledi.

İnka Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Yenici Türkiye’de uluslararası ve çok uluslu firmaların varlığının sektörün gelişmesi açısından çok önemli olduğunu belirterek, “İnka İnsan Kaynakları olarak 81 kişilik kadromuzla bizler çok uluslu İK firmalarından farklı olarak esnek iş gücü temini hizmetini de sunuyoruz. Merkez İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Gerektiğinde organizasyonlara özel lokal personel desteği de sağlıyoruz.”

Haberler