İşe Alım Hizmetleri İçin Hedef Kitlemiz Müşterilerimiz Değil «İŞ ORTAKLARIMIZ»

Bir firmanın en mahrem yeri mali işler&muhasebe departmanları olduğu kadar aynı zamanda insan kaynakları departmanıdır. Bu sebeple firmalar çoğu zaman bu departmanlara dışarıdan müdahaleye, uzun soluklu iş birlikteliklerine sıcak bakamayabiliyorlar.

Güven üzerine inşa edilemeyen iş ortaklıkları ,firmaları uzun vadede gizlilik tehdidiyle karşı karşıya bırakabilir. Özellikle insan kaynağının etkin ve gizlilik prensibine uygun bir şekilde yürütülmesi alınan hizmet kalitesinin göstergesi niteliğindedir.

Değişime hızlı ayak uydurabilen kuruluşların sektörde tutunmakla paralellik gösterdiği günümüzde insan kaynağı ve zaman kavramlarını en etkin şekilde planlamak lüks değil gereklilik haline gelmektedir.

Bu sebeple özellikle işe alım süreçlerinizi iş ortağınız gibi yürütmek gibi bir yükümlülüğümüz bulunuyor. Proje tarihlerinize uygun bir şekilde ;hem kurum kültürünüzle örtüşen ,hem de istenilen mesleki yetkinlik beklentilerinizi karşılayacak adaylarımızı kendi İK departmanınız gibi süreçlerinize entegre ediyoruz. Dar zamanda çalacağınız çözüm yolu değil ,iş ortağınız olmaya talibiz…

Hız + Doğru İnsan Kaynağı = Proaktif ve Kazanan Şirketler

Bu ve daha detaylı işe alım çözümlerimizle ilgili bilgi sahibi olmak adına iletişim bilgilerimiz;
0212 347 12 80
satıs@inkaik.com / isealim@inkaik.com

Detaylı referans bilgilerimiz için inkaik.com/size-ozel/

Haberler