İşe Alım Hizmetlerinde Hızlı Sonuca Ulaştıran Alternatif Çözümler

İşe alım hizmetleri her ne kadar bakıldığında hem işin yapılma hem de çözüme ulaşma şekli standart gibi gözükse de süreç aslında telaffuzdaki kadar basit, standart ve yalın değil. Aynı zamanda adı üstünde insan kaynağındaki en önemli unsur olan kaynak etkeni birkaç kariyer portalı ile sınırlandırılmamalı.

İşte bu noktada kısıtlı kaynaklar ve standart yöntemler yerine farklı ve geniş çözümler sunuyoruz. İşe alım hizmetine zaman ve mali kaynak yaratamayan firmalarımızın iş yükünü üstleniyoruz. Bunu yaparken de maliyeti daha düşük çalışma modelleri örnekliyoruz. En önemlisi de büyük resmin çerçevesi içinde gözükmeyen fakat operasyona geldiğinde işe alım süreçlerini son dönemde en çok zorlayan X ve Y kuşağı çatışmalarını firma dinamizmimizden ve danışmanlık statümüzden ötürü ortadan kaldırıyoruz.

İnka’nın başlangıç noktası olan MICE departmanımız hizmet yelpazesi sebebiyle etkinlik, konser, ivent gibi günlük ve dönemsel alımları kalifikasyonu yüksek üniversite öğrencileri ile gerçekleştiriyor. Üniversite dönemlerinde İnka ile çalışan gençlerimiz özgeçmiş portallarıyla tanışmadan önce aynı zamanda kariyer planlama yapan danışmanlarımızla kariyer adımlarını bizimle atıyorlar. Dolayısıyla hem kendileri hem de mezun olan potansiyel adaylarınızın yolu öncelikle bizlerle kesişiyor.

Bu ve daha detaylı işe alım çözümlerimizle ilgili bilgi sahibi olmak adına iletişim bilgilerimiz;
0212 347 12 80
satıs@inkaik.com / isealim@inkaik.com

Detaylı referans bilgilerimiz için inkaik.com/size-ozel/

Haberler