İşverene mali yük oluşturmadan personele daha iyi bir gelir imkanı sunmak

Bilindiği üzere; İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı (İEP) ile asgari ücretli bir çalışan için program süresi boyunca, aylık 1.404 TL net ücret ödemesinin devlet tarafından karşılanıyor ve yaklaşık 700 TL SGK&Vergi maliyeti muafiyeti sağlanıyor. Böylelikle işveren bir ayda 2.104 TL, 3 aylık program sonunda ise bir kursiyerden toplam 6.312 TL net tasarruf elde ediyor.

İNKA İnsan Kaynakları olarak, firmanıza ilave hiçbir operasyonel yük getirmeden ve işe alım süreçlerinizi etkilemeden vereceğimiz tam kapsamlı İŞKUR Danışmanlık Hizmeti ile birlikte İşbaşı Eğitim Programını tam potansiyelle uygulanabilir hale getiriyor ve bu tasarrufu (geliri) sizler adına realize ediyoruz. Bunun yanı sıra; firmanıza özel olarak kurguladığımız Bonus Uygulamaları sayesinde, Kursiyer olarak göreve başlattığınız çalışanlarınıza ilave bir maliyet yüklenmenize gerek kalmaksızın ek gelir imkanı sunmanızı sağlıyor ve adaylar tarafından tercih edilen işveren olmanız yolunda sizi destekliyoruz. Direkt SGK’lı personel istihdam etmeyle kıyaslandığında hiçbir iş gücü kaybı yaşamadığınız bu özel İŞKUR kurgusu ile beraber sizleri, daha fazla ücret ödeyip, daha uzun süre aynı yolda yürüyebileceğiniz adaylarla buluşturuyoruz.

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz referanslarımız hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve tek tıkla firmanız özelinde bir İŞKUR gelir projeksiyonu oluşturmak için aşağıdaki link’i kullanabilirsiniz.

Size Özel

satis@inkaik.com

Haberler