Sizin İçin Bir Tuğla da Bizden…

Bizler için sadakatin değeri paha biçilemez. Müşteri terimini çok sevmeyiz, çalıştığımız firmaların iş ortağımız olmasını tercih ederiz. Bu sebeple firmalarımızla bütünleşik hizmet kavramıyla çalışıyoruz. Aynı mantalite ile birlikte büyümek adına işe alım hizmetlerimizde de aynı modellemeyi 2018 yılı hedeflerimiz içinde sıralandırabiliriz.
İşe alım hizmetini sadece İnka aracılığı ile yapan firmalarımıza ya da sadece işe alım süreçlerini İnka’dan almayı denemek isteyen firmalarımıza özel bir çalışma modellemesi geliştirdik.
Daimi İnka müşterilerimize aday başına değil, danışmanlık hizmeti kapsamında ücretlendirmeler yapılacak. Yapılan alım sayıları ne kadar fazla hale gelirse o kadar bizden ücretsiz seçme yerleştirme hizmeti hak edişleri olmuş olacak. Örneğin 12 ay boyunca şirketiniz için 10 ve üzerinde alım yapacaksanız, aynı rakam kapsamında 10+3 (ücretsiz)yani 13 personel temin etmiş olacaksınız. Buradaki tek koşulumuz bu hizmeti sadece bizden almanız ve 1 yıllık danışmanlık sözleşmemizi imzalamanız olacak.

isealim@inkaik.com
info@inkaik.com

Haberler