Bütünleşik İK Merkezi Nedir? 

Bütünleşik İnsan Kaynakları; insan kaynakları süreçlerini ilgilendiren ve etkileyen hizmetlerin tamamının eksiksiz, kesintisiz, dijital ve teşvik merkezli olarak tek bir noktadan elde etmenizi sağlayan, bunu sağlarken de çok çeşitli ürün ve avantajları beraberinde sunan bir insan kaynakları sistemidir.

İNKA olarak İnsan Kaynakları süreçlerinin her aşamasında İK departmanının bir partneri olarak kendimizi konumlandırıyoruz. İşlerini devralmıyoruz; tüm süreçlerinde analizlerimizle, danışmanlıklarımızla IK departmanlarına destek olmaya çalışıyor, yazılım çözümlerimizle tüm iş süreçlerini dijitalleştiriyor, hızlandırıyor ve hatasız olmalarını sağlıyoruz. Hatta çoğu zaman hiç gündemlerinde olmayan teşvik konularıyla ilgili onları bilgilendirerek ve uygun teşviklerden yararlanmalarını sağlayarak, firmalarının sadece 1 personelden yıllık minimum 9.307,44 TL, maksimum 69.806 TL tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Sadece gider üreten değil ürettiği giderin bir kısmını gelire dönüştüren bir insan kaynakları departmanı olmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İNKA olarak insan kaynakları departmanlarına en etkin şekilde faydalı olmak için Bütünleşik İnsan Kaynakları anlayışını benimsiyoruz. Kendimizi; insan kaynaklarının her sürecindeki ihtiyaçları ve problemleri bilen ve 6 ayrı ürün departmanımızla bunlara çözüm getiren Bütünleşik İnsan Kaynakları Merkezi olarak konumlandırıyoruz. 

İnsan Kaynaklarını sadece işe alım ya da bordrolama olarak görmüyoruz. İnsan Kaynakları sektörüne bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Müşterilerimize işe alım hizmeti verirken, teşvik hizmetlerimizden de yararlanmalarını sağlıyoruz ki, işe aldıkları personelden de tasarruf edebilsinler. Bordrolama süreçlerini yönettiğimiz personellerin, hangi teşviklerden yararlanabildiğinin analizlerini yapıyoruz. İşe alım süreçlerini yönettiğimiz müşterilerimizi o kadar iyi tanıyoruz, kültürlerini de benimsiyoruz ki, organizasyonel yapılarında daha verimli olmaları için İK departmanıyla birlikte hareket ediyoruz, aksiyonlar alıyoruz. İşe aldığımız personellerin yanı sıra, mevcut personellerin de yetkinliğini artırmak üzere çözümler üretiyoruz, tüm personelin verimliliğini arttırmayı ve tutundurulmasını hedefliyoruz. 

Biz bu yüzden insan kaynakları süreçlerini birbirinden ayırmıyoruz, tüm süreçlere bir bütün olarak bakıyoruz. Süreçlerdeki tüm ihtiyaçlarınızı analiz edip, tüm çözümleri size sunuyoruz. İsterseniz sadece öncelikli ihtiyacınıza yönelik çözümlerden faydalanabilirsiniz, isterseniz tüm süreçlerinizi bize emanet edebilirsiniz. 

İNKA İnsan Kaynakları, insan kaynakları alanındaki tüm hizmetleri aynı anda, tüm Türkiye’de ve dijital ortamda alabileceğiniz tek insan kaynakları firmasıdır.   

 

Bütünleşik İK Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

  • İş süreçlerindeki olası kopukluklar engellenir.
  • Maliyet tasarrufu sağlanır.
  • Riskler minimize olur
  • Verimlilik artar.
  • İlave gelirler sağlanır.
büyünleşik ik tablosu
Bize Ulaşın